dental dialogue to znane i bardzo cenione czasopismo z zakresu techniki dentystycznej i protetyki na całym świecie. Od 2010 roku Wydawnictwo AS MEDIA przygotowuje również polską edycję tego tytułu dostępną pod nazwą dental dialog.  Wysoki poziom merytoryczny i edytorski czasopisma został doceniony i wyceniony przez Index Copernicus oraz Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego  dd 

Większość artykułów publikowana jest w dwóch wersjach językowych - polskiej i angielskiej, co dodatkowo pozwala na wzbogacenie umiejętności językowych o specjalistyczne słownictwo. 

Cena prenumeraty rocznej wynosi 80 złotych wersja papierowa oraz 80 złotcyh wersja elektroniczna.

Technikom dentystycznym oraz protetykom oferujemy także specjalistyczną literaturę, książki autorstwa światowych 

W naszej ofercie znajdują się między innymi:

  • Triki i wskazówki - Geral Ubassy - "Biblia" dla ceramistów, 72 praktyczne wskazówki i porady związane z ceramiką dentystyczną, wydanie przetłumaczone zostało również na język polski. 
  • Fascinating All Ceramics - Oliver Brix
  • Zirconia – The power of light - Aldo Zilio
  • Individualitas Naturae Dentis - Knut Miller

Pełną ofertę książek oraz więcej informacji na ich temat znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym www.sklep.asmedia.com.pl ora na głównej stronie wydawnictwa www.asmedia.com.pl 

Wydawnictwo AS MEDIA istnieje od 2003 roku i specjalizuje się w branży stomatologicznej. W swojej ofercie posiada także czasopisma: Art of Dentistry (dawna nazwa As Stomatologii), Sztuka Implantologii, dental dialog - czasopsimo z zakresu techniki dentystycznej i protetyki oraz specjalistyczne książki, w tym światowe bestsellery.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.asmedia.com.pl 

 punktacja